Ada Palas

Davet & Organizasyon

Elit Davetleriniz, Özel Günleriniz için…

Ada Palas Butik Otel’in çiçekler ve meyve ağaçları ile donanmış bahçesi Secret Garden siz değerli misafirlerini huzurlu ortamında her çeşit davet, parti ve sürpriz organizasyona ev sahipliği yapmaya davet ediyor. Büyükada’da organizasyon ve davet dendiğinde akla Secret Garden geliyor…

Toplam 50 kişi kapasiteli olan organizasyon alanımızda dilerseniz mini bir düğün veya nişan, dilerseniz parti organizasyonu, dilerseniz eşinize veya sevgilinize özel çift kişilik ayrıcalıklı bir yıldönümü sürprizi yapabilirsiniz.

Misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Ada Palas ailesi isteklerinizi yerine getirmek için tecrübelerini sizlerle paylaşacak, İstanbul’un incisi Büyükada’da sizlere ve misafirlerinize unutamayacağınız bir gün hediye edecektir.

Davet ve etkinlik organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilir veya e-mail gönderebilirsiniz.

+90 216 382 1 444 – info@adapalas.com.tr

Büyükada Davet Organizasyon Otelleri

Büyükada düğün, nişan, davet ve organizasyon, doğum günü ve yılbaşı partileri için biçilmiş kaftan. İstanbul’un yanı başında olması ve konaklama seçenekleri sunması Büyükada’yı oldukça cazip kılıyor. Ada Palas Butik Otel olarak bizler de Büyükada’da davet ve organizasyonlar için sizlere planlamadan konaklamaya kadar cazip hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Büyükada’nın romantik atmosferinde sevgilinizle ya da eşinizle yıldönümlerinizi, arkadaşlarınızla doğum günlerinizi kutlayabilirsiniz. Restoranımız yemek ve içki menüleriyle davetlerinize ve partilerinize lezzet katacak.

Büyükada’daki eviniz Ada Palas Butik Otel, davetleriniz için tüm ekibiyle hizmetinizde….

Ada Palas Hotel Resmi Rezervasyon Sayfası

En Uygun Fiyat Garantisi Ücretsiz İptal +18 Adult Oteli Romantik Otel Çocuk & Bebek Kabul Edilmez Balayı Oteli

Adapalas İndirimli Rezervasyon