Ada Palas

Büyükada Ulaşım

Ada Palas Butik Otel, konum itibariyle Büyükada’nın kalbi denilebilecek merkezi bir yerde hizmet vermektedir. Çarşı içinde bulunan otelimiz, İskeleye 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Büyükada Ulaşım

İstanbul’un en farklı ilçesi olan Adalar’da en çok sefer yapılan ada Büyükada’dır. Buraya da sadece deniz taşıtlarıyla gelinebilmektedir. İDO’ya ait deniz otobüsleri, şehir hatlarına ait vapurlar ve mavi Marmara, Turyol, Prens Tur gibi özel şirketlerin motorları, ulaşımı sağlayan araçlardır. Büyükada’dan, Bostancı, Maltepe, Kadıköy, Kabataş, Kartal, Eminönü, Karaköy, Yalova ve diğer adalara karşılıklı seferler mevcuttur.

Detaylı Büyükada seferleri için:
www.adalarvapursaatleri.com

Büyükada İDO, Şehir Hatları Vapuru ve Motor Tarifeleri

Kış aylarında deniz otobüsleri Büyükada’ya sadece hafta sonları, Kabataş’tan sabah ve akşam saatlerinde toplam 2, Bostancı’dan ise sadece sabah saatinde 1 sefer yapar. Yaz tarifesi her yıl Haziran ortasında başlar. Genellikle saatler şu şekildedir.

İDO seferlerini incelemek için tıklayın


Şehir hatları vapuruyla, Bostancı’dan, Kabataş’tan, Kadıköy’den ve diğer Adalar’dan Büyükada’ya belirli saatlerle ulaşabilirsiniz.

Bostancı ve Kabataş Kadıköy seferlerini incelemek için tıklayınız


Bostancı, Maltepe ve Kabataş’tan kalkan motorlar için yaz ve kış tarifesindeki saatler her gün uygulanmaktadır.

Bostancı, Maltepe, Kabataş, Büyükada seferlerini incelemek için tıklayın.


Kabataş’tan her gün, Yalova’dan ise sadece Pazar günleri kalkan motorlarla ulaşım sağlanır. Her gün aynı saatlerde yapılır. Yalova’dan 11:00’de kalkan tekne, Büyükada’dan aynı gün 18:15’de geri döner.

Dentur seferlerini incelemek için tıklayın


Karaköy, Eminönü ve Kadıköy’den kalkan motorlar, hafta içi ve Cumartesi günleri Büyükada’ya karşılıklı 2, Pazar günleri ise 3 sefer yapmaktadır.

Turyol seferini incelemek için tıklayın

 


Her gün Kartal’dan adaya karşılıklı 28 sefer yapılmaktadır.

Prenstur seferlerini incelemek için tıklayın

 

Ada Palas Hotel Resmi Rezervasyon Sayfası

En Uygun Fiyat Garantisi Ücretsiz İptal +18 Adult Oteli Romantik Otel Çocuk & Bebek Kabul Edilmez Balayı Oteli

Adapalas İndirimli Rezervasyon